اسلاید شو

موس را روی مطلب نگه دارید )) *** به سایت خودتون خوش آمدید ** کاربران گرامی از طریق سایت ما راحت به سامانه های دولتی ، ارگانها و ادارات وصل شوید از سمت چپ منوی موضوعات سایت گزینه مورد نظر را انتخاب و وارد سامانه شوید به راحتی میتوانید فیش حقوقی خود را از سامانه مورد نظر دریافت نمایید. باتشکر مدیریت سایت اطلاعات عمومی !
مجموعه: گوناگون

یکی از شهروندان تبریزی با ارسال تصویری از سوسک پخته شده در نان باگت خواستار نظارت بیشتر ماموران بهداشت بر روند فعالیت نانوایی ها شد.

 
 

جناب سوسک در وسط نان باگت!+عکس

جناب سوسک در وسط نان باگت!+عکس

 
نصرنیوز
1dar1.com


تاريخ : دو شنبه 7 اسفند 1396برچسب:نان, سوسک, شهروند, تبریز, بهداشت, سلامت, | 23:33 | نويسنده : ماه |

مجموعه :  گوناگون

زندگی عاشقانه این زن و مرد در خانه مارها (تصاویر)

زندگی عاشقانه این زن و مرد در خانه مارها

 

سوزی گیلت دختر گیاه شناس و شریک جذابش سایمون پل محل زندگیشان را با بیش از 80 مارو خزنده شریک شده اند!این زن و مرد خانه خود را به خانه مارها تبدیل کرده اند.

 

زندگی عاشقانه این زن و مرد در خانه مارها (تصاویر)

 

این زوج عاشق بیش از 80 موجود خزنده را در یک خانه دو خوابه دربسته نگه می دارند – از جمله مارهایی سمی که به تنها سم یکی از آنها برای کشتن یک فیل کافی است

 

 

سوزی و سیمون بیشتر روز خود را صرف نگه داری و تیمار این خزندگان میکنند ودر خانه آنها برای پذیرایی از مارهای تازه وارد هم باز است !

 

این زوج ، امیدوارند تا مردم را آموزش دهند که نگرانی ها و ترسهای خود از خزندگانی چون مارهارا کنترل کنند

 

زندگی عاشقانه این زن و مرد در خانه مارها (تصاویر)

 

سوزی گفت: “ما در حال حاضر چند مار سمی از جمله الماس سیاه غربی، و مار بسیار بزرگ مالایا را در خانه خود داریم .این مار در واقع بسیاری از مردم را می کشد”.

 

زندگی عاشقانه این زن و مرد در خانه مارها (تصاویر)

 

زوج خوش تیپ روزهای خود را صرف نجات و احیای موجودات ناخواسته می کنند “ما باید دستکش های محافظی را که می توانند از نیش مار محافظت کنند،بپوشیم اما اگر شما توسط یک مار که حتی زهر ضعیفی داشته باشد، گزیده شوید ممکن است جانتان را از دست بدهید.ما روزی 4 تا 6 ساعت وقت صرف نگهداری و مراقب وتهیه غذای مارها و سوسمارها میکنیم.

 

زندگی عاشقانه این زن و مرد در خانه مارها (تصاویر)

 

ممكن است شگفت آور باشد شنیدن اینكه تمام همسایگانِ این زن و شوهر به دیدارشان آمده اند و همگی در صلح با همسایگان خزنده دوست خود به سر می برند. اما امنیت برای ساکنین این محله بسیار مهم است .

 

 

زندگی عاشقانه این زن و مرد در خانه مارها (تصاویر)

 

سوزی و سایمون که بیش از 80 موجود خزنده سمی را نگهداری میکنند میگویند : “همه همسایه ها اینجا بوده اند و می دانند که مارها کجا هستند. ما بسیار دقت می کنیم که هر درب دو بار قفل شده و قفس ایمن باشد . ما هر شب قفسها را چک میکنیم. ما همچنین با دوربین مداربسته همه جا را می بینیم، بنابراین از لحاظ ایمن بودن باید بگویم ما خیلی ایمن هستیم و همیشه یک نفر در اینجا وجود دارد.”

 

زندگی عاشقانه این زن و مرد در خانه مارها (تصاویر)

 

سیمون گفت: “من دو مرتبه توسط یک مار گاز گرفته شده ام، که در 25 سال زندگی با مارها خیلی بد نیست، اما درد و تجربه ای واقعا قوی برایم بخاطر گذاشت.

 

“من نمی خواهم دوباره چنین تجربه ای داشته باشم و خوش شانس بودم که جام را از دست ندادم، اما دو هفته روزگارم جهنم بود – دستانم به اندازه آرنولد شوارتزنگر ورم کرده بود و شروع به سیاه شدن کرد. درد نیش مار مانند قرار دادن دست شما در آب جوش یا آتش است و هر بار که فکر می کنید درد در حال کاهش است، با صد برابر شدتِ قبل برمیگردد”

 

با این حال این حادثه تکان دهنده باعث نشده تا سایمون کار نگهداری از خزنگان سمی را کنار بگذارد و آنها اخیرا به شهر گرمسیری دوربان (آفریقای جنوبی) سفر کرده اند تا مارهای وحشی بیشتری شکار کنند
این زن و شوهر میگویند نمیتوانند حتی به تعطیلات کوچکیبروند چرا که همسایه ها میتوانند غذا دادن به ماهیهای خود را به یکدیگر بسپارند اما آنها نمیتوانند غذا دادن به مارهای سمی شاه کبری و افعی و مارمولک های بزرگ را به همسایه ها واگذار کنند!

 

خانم سوزی گفت: “مادر من همیشه از کودکی محافظ و مراقب بود اما از کاری که میکنم متنفر است .

 

در گذشته من با گرگ و ببر کار می کردم و مادرم همیشه از من میخواست دست از نگهداری گرگ و ببر بردارم و نگران سلامتی من بود اما من عاشق کارم هستم “

irannaz.comتاريخ : دو شنبه 7 اسفند 1396برچسب:مار, سوسمار, حیوانات سمی, حیوانات وحشی, خزندگان, آفریقای جنوبی, | 22:32 | نويسنده : ماه |

مجموعه:گوناگون

 

سفید شدن ناگهانی موهای پسر بچه , به دنبال حضور در یک جلسه امتحان،موهای پسر ده ساله به حالتی در آمد که انگار یک شبه سفید شده است.

امتحانی که موهای پسر ۱۰ ساله را یک شبه سفید کرد

یک پسر ۱۰ ساله چینی برای حضور در جلسه امتحان مجبور شد
سه مایل از خانه‌شان در روستایی دورافتاده تا کلاس درس در استان هونان را در سرمای ۹C – پای پیاده برود.

 

در طول راه سرمای هوا به حدی بود که موهای این دانش آموز منجمد شد
و هنگامی که او به مدرسه رسید همکلاسی‌هایش خیال کردند موهای او یکباره سفید شده است.

سفید شدن ناگهانی موهای پسر بچه برفی

این عکس توسط مدیر مدرسه از این پسر گرفته شده است؛
عکسی که با انتشارش در روزنامه های چینی، دانش آموز “پسر برفی” لقب گرفت.

همکلاسی‌های این دانش آموز او را دلقک کلاس نامیده اند
زیرا همیشه در حال شاد کردن آنهاست و سعی دارد به هر طریقی لبخند روی لبان آنها بنشاند.

لازم به ذکر است؛ “پسر برفی” که نام او فاش نشده با خواهر و برادرانش زندگی می کند
و والدین او برای کسب درآمد بیشتر به شهرهای بزرگ رفته‌اند تا مخارج لازم برای زندگی فرزندانشان را تأمین کنند.

 

 

niksalehi.comصفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد
مترجم سایت

مترجم سایت

کد اخبار