اسلاید شو

موس را روی مطلب نگه دارید )) *** به سایت خودتون خوش آمدید ** کاربران گرامی از طریق سایت ما راحت به سامانه های دولتی ، ارگانها و ادارات وصل شوید از سمت چپ منوی موضوعات سایت گزینه مورد نظر را انتخاب و وارد سامانه شوید به راحتی میتوانید فیش حقوقی خود را از سامانه مورد نظر دریافت نمایید. باتشکر مدیریت سایت اطلاعات عمومی !

 

مجموعه : کامپیوتر و اینترنت - موبایل
 
نرم افزار هایی که باید از گوشیتان حذف شود

نرم افزار هایی که باید از گوشیتان حذف شود

 

ضرر و زیان های یک سری برنامه ها روی گوشی بسیار زیاد است به گزارش اطلاعات عمومی ازنرم افزارها را معرفی میکنیم که برای هیچ کسی خوب نیست و باید از روی موبایل پاک شوند تا فرد زیان نبیند. در دنیای امروز که فناوری‌هاي دیجیتال افراد را احاطه کرده‌اند انسان زندگی به شیوه طبیعی و عادی را فراموش کرده اما برای حفظ سلامت و ارتقای زندگی لازم هست زمان هایي را به خود اختصاص دهد.

 

کارشناسان دریافتند افرادی که از فناوری هاي اخیر و موبایل هاي هوشمند بهره گیری میکنند، بازه زمانی زیادی از وقت خود را صرف این وسایل میکنند و حتی حین راه رفتن، استحمام، رانندگی و غذا خوردن نیز دست از کار کردن با این وسایل بر نمی‌دارند.

 

کارشناسان هشدار می دهند با وجود مزایای غیر قابل انکار این وسایل در بهبود زندگی فرد و کمک به آسان شدن کارها اما بهره گیری بیش از حد از آن ها باعث بروز مشکلات اخیر در دنیای امروز شده هست.وابستگی بیش از حد به این وسایل اعتیادآور باعث شده تا افراد فرصتی برای آشنایی و برقراری ارتباط با یکدیگر پیدا نکنند.

 

افراد هنگام راه رفتن یا حتی نشستن در صندلی اتومبیل به جای تماشای مناظر اطراف و صحبت با اطرافیان تنها به صفحه تلفن همراه یا تلفن همراه خود خیره می شوند و دیدن تعداد زیادی از زیبایی هاي جهان را از دست می دهند.این وسایل به خاطر فناوری بالایی که دارند به نوعی حافظه یدکی افراد تبدیل شده اند و بر زمینه آمارها دلایل افت حافظه و افزایش تصاعدی مریضی آلزایمر در جهان ثمره وابستگی به این وسایل هست،

 

زیرا افراد دیگر تمایلی به حفظ کردن شماره ها و آدرس ها ندارند و تمام این وظایف را به همراه دیجیتالی خود سپرده اند.بهره گیری از این فناوری باعث شده تا افراد به ویژه کودکان مهارت کمی برای پیدا کردن آدرس ها و یا جستجوی مطالب اخیر پیدا کنند زیرا همه ي موارد در این وسایل وجود دارد و تنها با کلیک برروی صفحه نمایش آن می توان به سرعت آدرس ها را پیدا کرد.

 

کارشناسان برای بهبود سلامت روحی و پیشگیری از ابتلا به بعضی مریضی ها پیشنهاد می‌کنند افراد راهکارهای زیر را انجام دهند و آنگاه به سرعت تغییر و بهبود در زندگی خود را دیدن می‌ کنند.در طول روز ساعاتی را بدون بهره گیری از تلفن همراه یا تلبت خود سپری کنند، انگار که دربیست سال پیش زندگی می کردند که هیچ یک از این وسایل وجود نداشت.

 

مطالعات اخیر دانشمندان نشان می دهد افرادی که اعتیاد شدیدی به شبکه هاي مجازی همچون تلگرام و اینستاگرام و … پیدا کرده اند باید برای مدت زمانی این برنامه ها را از تلفن همراه موبایلشان حذف می‌کنند تا حالات روحی آن ها بهبود یابد.عملکرد چند تکلیفی با دستگاه هاي رسانه هاي وابسته به تغییرات مغز هست.

 

از ویژگی هاي بیشتری از زندگی مدرن از تلفن همراه، لپ تاپ ها و دستگاه هاي رسانه هاي دیگر که ما را به اطلاعات مرتبط کند. در حال حاضر ابزار ارتباطی با مشکلات شناختی، اجتماعی و عاطفی مرتبط هست. با اسکن مغز نشان می دهداستفاده از وسایل ارتباطی با تفاوت ساختار مغز مرتبط استو برای جلوگیري از آسیب هاي مغزی افراد باید هر ازگاهی برنامه هایي که به آن ها اعتیاد پیدا کرده اند را حذف کنند.

 

به قدم زدن بپردازند و از محیط زندگی خود لذت ببرند،کتاب هاي کاغذی مطالعه کنند و یک شعر یا موسیقی یا متن دلخواه خود را حفظ کنند.خیال پردازی کنند و با خودشان خلوت کنند، ازخودشان و اتفاقات پیرامون خود فرار نکنند وبه عبارتی با خود صادق باشند.

 

به دیگران اهمیت بدهند و با انها ارتباط برقرارکنند، ورزش کنند و به ظاهر خود اهمیت دهند، استراحت کافی داشته باشند و بر روی کاغذ اهداف و آرزوهای خود را بنویسند و گام هاي مورد نیازبرای تحقق آن ها را یادداشت کنند.به جستجوی عشق و یافت دوست خارج از فضای مجازی و در میان آدم هاي حقیقی اطراف خود بپردازند و ساعتی را با والدین، افراد سالمند و کودکان سپری کنند.

 

با رعایت این راهکارها تعداد زیادی از عوامل استرس زا در زندگی افراد از بین می رود و تمرکز بهتری برکار خود پیدا می‌کنند، ضریب هوشی و حافظه انها تقویت می شود وبه این ترتیب سلامت جسم و روح آن ها تقویت می شود.

منبع: irannaz.comتاريخ : چهار شنبه 13 دی 1396برچسب:اینترنت, کامپیوتر, نرم افزار, نرم افزار اندروید, اندروید, عوامل استرس زا, | 16:41 | نويسنده : ماه |

 

مجموعه : کامپیوتر و اینترنت - موبایل
 
گوشی آیفون نخرید مشکل بزرگ آیفون ایکس لو رفت

گوشی آیفون نخرید مشکل بزرگ آیفون ایکس لو رفت

 

گوشی های جدید آیفون اگر چه طرفداران بسیاری دارند اما یک ایراد اساسی و خیلی بزرگ دارند .به همین دلیل توصیه میکنیم فعلا از خرید گوشی آیفون ایکس خودداری کنید. اپل با ارسال تکذيبيه درباره نمايشگر اولدِ آيفون ايکس، دست پيش گرفته است تا پس نيفتد!

 

پس از داستان سوختن نمايشگر گوگل پيکسل 2 ايکس ال، اپل توضيحاتي درباره نمايشگر نصب شده روي آيفون ايکس که مشابه گوشي گوگل است، ارائه داد.

 

اپل روي ساعت هوشمند و تاچ بار مک بوک پرو از نمايشگر اولد استفاده کرده اما آنچه روي آيفون ايکس است، فناوري کاملا متفاوتي دارد.

 

کمپاني اپل توصيه کرده است تا دارندگان آيفون ايکس از ويژگي Auto Brightness و Auto-Lock در کنار جديدترين آپديت نرم‌افزاري استفاده کنند تا به مشکل مشابه گوگل پيکسل بر نخورده و عمر اولد را بالا ببرند.

 

همچنين اپل توصيه کرده است تا کاربران صفحه آيفون ايکس را در مدت زماني طولاني روي روشنايي کامل قرار ندهند، چرا که منجر به سوختن پيکسل مي‌شود.

 

در واقع آنچه اپل توصيه کرده، نوعي تکذيبيه محسوب مي‌شود که مي‌تواند مقدمه بروز يک مشکل عمده براي اين کمپاني شود.

 

در واقع مردم زيادي نيستند که گوگل پيکسل خريده و پس از سوختن نمايشگر، گوشي‌شان تعويض شده است اما اپل نمي‌تواند مانند گوگل ميليون‌ها گوشي احتمالي را عوض کند.

منبع:ایران نازتاريخ : چهار شنبه 13 دی 1396برچسب:موبایل, آیفون, مشکل آیفون ایکس لو, پیکسل, اپل, ساعت هوشمند, گوگل, | 16:36 | نويسنده : ماه |

 

مجموعه :آموزش موبایل
امکان جدید تلگرام بدون نیاز به رم و حافظه گوشی

تلگرام استفاده از فضای کلود «ابری» در تلگرام

 

روش کار جدی را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم از تلگرام که کمک زیادی به حافظه تلفن همراه می نمایند با گسترش ارتباطات در فضای سایبر و پیشرفت تکنولوژی نیاز روزافزونی به فضای ذخیره سازی اطلاعات احساس میشود.

 

از این حیث موبایل تلفن بعنوان یک ابزار همراه اکثر مورد دقت قرارگرفته تا جایی که اضافه بر فضای داخلی تلفن همراه ، انواع کارت هاي حافظه جانبی و فضاهای ابری در اختیار کاربران هست تا محتوای مورد نیاز خود را ذخیره کننند.

 

به گزارش تالاب:در این بین ، پیام رسان محبوب تلگرام نیز دست به کار شده و با آپدیت جدیدش امکان بارگزاری اطلاعات را در فضای کلود «ابری» فراهم کرده هست تا دیگر نیازی به تهیه کارت هاي گرانقیمت حافظه نداشته باشید.
 

اضافه بر این ، با ذخیره سازی از طریق این روش ، اطلاعات شما از گزند آسیب هاي فیزیکی مصون می‌ماند و در هر شرایط حتی از طریق دستگاه هاي دیگر مثل کامپیوتر میتوانید به این اطلاعات دسترسی داشته باشید.

 

امکان جدید تلگرام بدون نیاز به رم و حافظه گوشی

بارگزاری اطلاعات در فضای کلود در تلگرام

 

روش کار هم ساده هست. برای بهرهگیری از این امکان کافی هست تا از سمت چپ صفحه منو را باز کرده و روی تصویر “ابر” کلیک کنید. آنگاه محتوای مورد نظر را آپلود نمایید.صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد
مترجم سایت

مترجم سایت

کد اخبار