اسلاید شو

موس را روی مطلب نگه دارید )) *** به سایت خودتون خوش آمدید ** کاربران گرامی از طریق سایت ما راحت به سامانه های دولتی ، ارگانها و ادارات وصل شوید از سمت چپ منوی موضوعات سایت گزینه مورد نظر را انتخاب و وارد سامانه شوید به راحتی میتوانید فیش حقوقی خود را از سامانه مورد نظر دریافت نمایید. باتشکر مدیریت سایت اطلاعات عمومی !

شادی چیست؟ به نقل از ارسطو اگر از مردم بپرسیم عالی ترین خوبی های قابل دسترس چیست ؟خواهند گفت: ((شادی)) 

به گزارش سایت اطلاعات عمومی در واقع شادی بزرگترین موهبتی است که داریم . شادی یکی از هیجانات ماست و طیف هیجانات ما از سوگ و ناامیدی تا وجد و سرخوشی را در بر می گیرد. شادی واژه ای است که شاید ما به سادگی از کنار آن بگذریم و نسبت به آن بی توجهی نشان ندهیم در واقع برای شاد شدن به دنبال بهانه های گوناگون می گردیم .تقریباً اکثر مردم بیشتر تمایل دارند تا در مواقع غم و ناراحتی به دوستان خود سربزنند واز کنار مسایل شاد به راحتی می گذرند. بیشتر زمانی که مشکلی داریم با دوستانمان تماس می گیریم و غم هایمان را با آنها قسمت می کنیم اما وقتی شادهستیم سعی نمیکنیم آن را انتقال دهیم 

 

به گزارش سایت اطلاعات عمومی برای شاد زیستن نباید دنبال بهانه باشیم  شادی در یک قدمی ماست با ماست و می تواند در هر زمان تجربه شود متأسفانه اکثر مردم همیشه برای ناراحتی و غصه های خود دلیلی می آورند تا شاد نباشند آیا امکان پذیر است که زندگی بدون مشکل باشد 

پس بهتر نیست هرمشکلی را به نوعی دیگر بنگریم؟

 

شادی به نظر مردم عادی مترادف با لذت و در سطح بالاتر و از نظر خواص ، معادل عملکرد خوب است . روانشناسان در صدد هستند تا علل شادی و فرایندهایی را که باعث شادی می شوند پیدا کنند تا بتوانند راه هایی را برای بهبود شادی بیابند 

 

آن ها دریافته اند افرادی که عزت نفس ،احساس کنترل ، خوش بینی و هدفمندی بیشتری دارند از افراد دیگر شادترند

یکی از رایج ترین روش هایی که افرادشاد را با آن تعریف می کنند لذت بردن است .

 

افراد شادی را با لذت بردن ، رضایت مندی ، از زندگی و نداشتن احساس منفی تعریف می کنند.

لذت جنبه هیجانی شادی است  و رضایت مندی ،جنبه شناختی آن است 

 

هیجانات دو دسته اند هیجانات منفی ( مثل خشم ، اضطراب، افسردگی)

 

هیجانات مثبت (مثل لذت،آرامش ،اعتماد به نفس)

 

لذت بردن را می توان در لحظات خوشی افراد مشاهده کرد که نمود آن خنده است و بیشتر آنی و موقت می باشد.

آرامش را می توان در حالتی از استراحت و آرمیدگی یافت و بهترین روش مورد استفاده آن تماشای نمایش تلویزیون است

 تاريخ : جمعه 31 شهريور 1396برچسب:شادی,روانشناسی,لذت بردن,اعتماد به نفس,خشم,شاد زیستن,شاد زندگی کردن, | 10:33 | نويسنده : ماه |

مجموعه: دانستنیهای جنسیکاهش میل جنسی

خانمها باید ببینند کدامیک از این خصوصیات ، شعله تحریک جنسی مردها را خاموش می کند

 

در این مقاله لیستی از مهمترین چیزها و رفتارهایی که تمایلات جنسی آقایان را متوقف می کند، گرد آورده ایم. خانم ها همیشه به یاد داشته باشید ممکن است همه این موارد شعله تحریک همسر شما را خاموش نکند اما در هر حال از جمله متداولترین مسائلی است که می تواند منجر به آن شود.

 

خانم ها آیا می دانید که چه چیزهایی شعله تمایلات جنسی آقایون را خاموش می کند؟ خیلی چیزها البته ممکن است رفتار یا خصوصیتی که شعله جنسی یک مرد را خاموش می کند، برای مرد دیگر اینطور نباشد. بعد از انجام تحقیقات مختلف، ما به این نتایج رسیده ایم. 

 

خصوصیاتی که شعله تمایلات جنسی آقایان را خاموش می کند 

 

زن هایی که مثل پلیس های ترافیک عمل می کنند

یعنی زنهایی که حین عمل جنسی از مردشان می خواهند کاری را انجام دهد. مثلاً می گویند، لباسم را آرام دربیار، حالا گردنبندمو دربیار، نه نه نه اینقدر تند، با دستت موهامو نوازش کن، و و و…. بله خیلی از خانم ها هستند که موقع رابطه جنسی چنین رفتاری دارند. در تحقیقاتی که ما انجام دادیم مردها واقعاً از این رفتار متنفر بودند. البته ابراز احساستان درمورد رابطه جنسی بااینکه مثل یک پلیس ترافیک دستور بدهید، خیلی فرق می کند.

 

زنهایی که در بستر، بی تحرک هستند (واکنش نمی دهند)

کاملاً واضح است که این کدام دسته از خانم ها می باشند. خیلی از زنها هستند که فقط در تختخواب دراز می کشند و بقیه کارها مسئولیتش با مرد است. قدیم عرف به این شکل بوده است اما امروز اصلاً برای هیچ مردی قابل قبول نیست. مردها دوست دارند خانمشان به آنها واکنش دهد. این مهمترین شکایتی بود که در این تحقیقات مردها از خانم هایشان داشتند.

 

زنهایی که به خودشان نمی رسند

این مسئله بیشتر مربوط به خانم های متاهل است. خیلی از ما اینطور هستیم. بعد از ازدواج چندان به خودمان رسیدگی نمی کنیم. چند نفر از شما تا به حال این جمله به ذهنتان خطور کرده که “الان دیگر زنش هستم لازم نیست تحت تاثیرش بگذارم.”؟ مطمئن باشید نظر مردها چیز دیگری است. در این تحقیقات، مردها از زنهایی که خودشان را ول کرده و دیگر رسیدگی های لازم را به خودشان نمی کنند، بدگویی می کردند. مثلاً اصلاح نکردن بدن، درست نکردن موها، پوشیدن لباسهای زیر پاره، بوی بد دهان، رسیدگی نکردن به ناخن ها و از این قبیل. پس کمی برای خودتان وقت بگذارید و همیشه خودتان را مرتب و سرحال نگه دارید.

 

زنهایی که مداوم از خودشان و بدنشان بدگویی می کنند

باید یاد بگیرید که جسمتان را دوست داشته باشید. این شوهرتان را خیلی تحریک می کند. آنها از اینکه بخواهید مدام در مورد نواقص و اشکالاتتان غر بزنید خسته می شوند.

 

زنهایی که فقط به وضعیت مادی مرد توجه دارند

میدانم که خیلی از شما ممکن است بگویید که این آخرین چیزی است که به ذهنتان خطور می کند. اما خیلی از زنها هم هستند که فقط به خاطر پول مرد با او همخوابه می شوند. مردها واقعاً از این رفتار متنفر هستند و مطمئناً حق هم دارند. این خیلی سنگدلانه است.

 

زنهایی که لباس زیر های زیبا نمی پوشند

مردها اصلاً شبیه هم نیستند و سلیقه آنها در لباس زیر هم شبیه به هم نیست. همه چیز به سلیقه مرد شما بستگی دارد. پس با خود او در این باره صحبت کنید و ببینید او چه دوست دارد. طبق تحقیقات، لباس زیر نقش بسیار مهمی در تحریک مردها دارد.

 

زنهایی که خیلی در بستر حرف می زنند

این مسئله کمی برای من عجیب بود چون اصلاً نمی توانم به ذهنم راه بدهم که ممکن است فکر کنید، صحبت کردن درمورد پرداخت قبض ها می تواند باعث تحریک همسرتان در تخت شود. اما خیلی افراد هستند که این رفتار را دارند و خیلی از مردها این را بعنوان یکی از مهمترین رفتارهایی که تحریک جنسی آنها را متوقف می کند، گزارش کرده اند.

 

زنهایی که تظاهر می کنند

مطمئنم همه ما یکی دو بار هم که شده اینکار را انجام داده ایم. دربرخی از مراحل زندگی برای اینکه مردمان فکر نکند اشکالی دارد، نقش بازی کرده ایم. اما برای او بهتر است که به او حقیقت را بگویید و بگویید که فعلاً حال و حوصله رابطه جنسی ندارید تا اینکه بخواهید برایش تظاهر کنید. خیلی اوقات زنها آنقدر فکر و خیال در سرشان است که نمی توانند روی آن موضوع تمرکز کنند و حوصله رابطه جنسی ندارند و بنابر تحقیقات اکثر مردها می توانند این مشکل شما را بپذیرند. پس دفعه بعدی که حوصله رابطه جنسی نداشتید، به جای نقش بازی کردن حقیقت را به همسرتان بگویید.

 

زنهایی که هیچوقت شروع کننده رابطه جنسی نیستند

این رفتار هم از جمله رفتارهایی است که قدیم کاملاً طبیعی بوده است. قدیم این مردها بودند که همیشه باید رابطه جنسی را شروع می کردند و اولین حرکات را انجام می دادند اما در این دنیای جدید، همه چیز فرق کرده است. مردهای ما دوست دارند که هر از گاهی هم خانمشان شروع کننده باشد. اینکار برای خیلی از خانم ها سخت است چون از آن اول تصورشان این بوده که نباید خودشان را پایین بکشند و پیشقدم شوند. اما من این اطمینان را به شما می دهم که بااینکار نه تنها خودتان را کوچک نمی کنید، بلکه همسرتان را هم به ادامه رابطه بیشتر تحریک می کنید.

 

همانطور که قبلاً گفتیم مردها خیلی با هم تفاوت دارند. این شما هستید که باید روحیات آنها را شناخته و ببینید کدامیک از این خصوصیات شعله تحریک جنسی آنها را خاموش می کند. در این زمینه با خود او حرف بزنید و از جوابی که ممکن است به شما بدهد اصلاً ناراحت نشوید. فقط سعی کنید که خودتان را اصلاح کرده و برای بهبود رابطه تان بکوشید.

 

منبع : mardoman.netتاريخ : چهار شنبه 29 شهريور 1396برچسب:میل جنسی مردان,میل جنسی,میل جنسی,جنسی,رابطه جنسی,تحریک جنسی, | 20:29 | نويسنده : ماه |

بدن انسان به مجموعه ای از مواد غذایی نیازمند است که بدون آنها نمی تواند به حیات خود ادامه دهد. بدن آدمی به آن ، کلسیم ، انوع ویتامینها و ... نیاز دارد و چنانچه هر یک از اینها به آن نرسد بدون تردید مقاومت خود را از دست می دهد

ودچار عوارضی می گردد. در این صورت انسان باید به پزشک مراجعه نماید و با استفاده از دارو کمبود مواد غذایی مورد نیاز خود را جبران کند. امروزه به دلیل عدم استفاده کافی از غذاهای مناسب و ضروری بیش از نیم میلیون کودک در جهان فقط دچار عارضه نابینایی هستند

از آنجا که انسان دارای روح و جسم است بدیهی است روح انسان نیز که اصالت انسان به آن است نیازهایی دارد

که باید آنها را شناخت و در جهت تأمین آن نیازها تلاش نمود.

 

 

 

 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1396برچسب:نیازهای انسان,نماز,ویتامین,کلسیم,نیازهای روحی,نابینایی,روح و جسم, | 11:26 | نويسنده : ماه |
مترجم سایت

مترجم سایت

کد اخبار